Najlepszy ESP Cheat w AMXX

Plugin pozwala zobaczyć pozycje przeciwników przez ściany.
Standardowo uruchamia się go komenda /esp i dostęp ma tylko admin. Inne możliwości użycia ? Może jakaś specjalna umiejętność np. do cod moda 😉

Jak to wygląda

2013-01-11_00004

2013-01-11_00003

2013-01-11_00002

Standardowa Instalacja

Pliki spr z folderu sprites wrzucamy do folderu sprites na serwerze

spritesESP Download

19 komentarzy o “Najlepszy ESP Cheat w AMXX

  1. To i ja się dołączeń do pytań – jest to wydajniejsze niż standardowy admin ESP i set_task(0.3) z którego to domyślnie korzysta – jest sens przyzwyczajać adminów do tego (bo ma to jakieś plusy) czy nie?;)

  2. Efekt ESP jest uzyskiwany poprzez całkowicie inny sposób działania niż plugin admin esp. Najlepiej odpalić sobie oba pluginy po kolei i sprawdzić który efekt bardziej ci pasuje i jest przyjemniejszy dla oka

  3. @DarkGL – ja wiem, że to jest inaczej robione – ale nie o to pytałem. Nie interesuje mnie co jest przyjemniejsze dla oka – póki spełnia swoją funkcję – chodzi mi o względy czysto wydajnościowe po stronie serwera?:)

  4. Ciekawi Mnie czy dałoby to przerobić na perk do coda ;;)
    Poza tym nie widzę linku, tylko dl do sprites ?

  5. DarkGL moje pytanie jest takie czy idzie zrobić aby ten cheat miał admin z flagą IMMUNITY ? i aby się od razu włączało bez pisania /esp ?
    I jeszcze jedno ten ESP normalnie bez zarzutów valve bana nie da? na STEAM ?

  6. Jeżeli dobrze zrozumiałem to podczas gry jak admin żyje to może mieć takiego espa? Czy pośmiertnie ma taką opcje że widzisz takim efektem admin graczy wszystkich ?

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.