AMXX Decompress

Jest to prosty program napisany w pythonie który rodziela plik *.amxx na dwie części kod 32 bitowy i 64 bitowy oraz automatycznie go dekompresuje wykonuje to samo co jest podane w pierwszej częsci tego poradnika ( http://darkgl.pl/index.php/2012/12/29/zabezpieczanie-pluginu-na-ip-nic-prostszego-do-zlamania/ ) tylko automatycznie. Użycie:
Przeciągamy i upuszczamy plik *.amxx na plik main.exe.
W folderze app znajduje się program i pliki potrzebne do działania. W folderze source znajduje się kod źródłowy. AMXX Decompress Download

11 komentarzy o “AMXX Decompress

  1. Ja gdy przeciągne *.amxx na main.exe otrzymuje dwa pliki .txt:
    NAZWAdecCode32.txt i NAZWAdecCode32.txt i znajdują się one w tej lokalizacji co plik *.amxx a nie w folderze source a po otwarciu są krzaczki. Mam system 64 bitowy.

  2. Czyli wszystko działa. Folder source jak sama nazwa wskazuje to folder z kodem źródłowym programu. A krzaczki są bo czego się spodziewałeś po opcodach ? ( To są przecież dane binarne )

  3. Jak juz dekomplikuje to da sie jakos to przerobic by to bylo czytelne jak .sma czy chociasz czytelny kod w formacie .txt lub jakims innym ?

    1. Aha spoko bo ja uzywam de-kompresii HEX ( z 32 bitowej wersi decompilatora to de-kompiluje polowe textu ale nie caly. Aaa 32bit’owo wersjie otwieram w sub-lime i wtedy de-kompresuje w HEX’ie

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.