BoostProject.pro – skuteczna reklama dla serwerów CS2 i CS 1.6 . Graj i zdobywaj prawdziwe skiny!

Serwis BoostProject.pro powstał, by pokazać graczom ciekawe serwery prywatne CS2 oraz CS 1.6 . Dzięki tej platformie grasz i zdobywasz nagrody w postaci realnych skinów zupełnie za darmo. Wystarczy, że wbijesz na jeden z serwerów i będziesz się dobrze bawił!

BoostProject.pro to też serwis, dzięki któremu skutecznie rozreklamujesz swój prywatny serwer Counter Strike’a. Masz ciekawy pomysł na rozgrywkę, ale trudno Ci się przebić? Zareklamuj się na BoostProject.pro! Płacisz tylko za graczy, którzy wbiją na Twój serwer. Zobacz, jak to działa i zapełnij swojego priva w zaledwie kilka minut.

Wybierz serwer z listy, graj i zdobywaj skiny

Jeśli szukasz polskiego serwera CS2 oraz CS 1.6, na którym będziesz się świetnie bawić, nie mogłeś trafić w lepsze miejsce. BoostProject zbiera najciekawsze serwery i oferuje atrakcyjne nagrody wyłącznie za grę zgodnie z zasadami.

Jak to działa?

 1. Admin serwera zgłasza się do serwisu z ofertą serwera CS2 oraz CS 1.6
 2. Platforma reklamuje serwer, dzięki czemu gracze mogą do niego łatwiej trafić.
 3. Za grę na reklamowanych serwerach gracze otrzymują punkty, które potem mogą wymienić na skiny do CS2 oraz CS 1.6
 4. Serwery są pełne i zapewniają świetną rozgrywkę graczom z całej Polski.

BoostProject to doskonałe miejsce, jeśli znudziła ci się już gra w zwykłego Counter Strike’a. Na tej platformie szybko znajdziesz:

 • serwery deathmatch CS2,
 • serwery CS2 1vs 1,
 • serwery Arena CS2
 • polskie serwery CS2 z unikalnymi zasadami,
 • sieć serwerów CS2 z dużą społecznością dostępną 24/7.

Wystarczy, że zalogujesz się na platformie za pośrednictwem twojego konta Steam, a po chwili zyskasz dostęp do dziesiątek wyjątkowych serwerów CS2. Graj i zdobywaj punkty, które wymienisz na skiny!

Postaw na skuteczną reklamę twojego serwera CS2

BoostProject.pro pomoże ci, jeśli zakładasz nowy serwer CS2 i chcesz zbudować wokół niego społeczność. Dzięki zasięgom platformy szybko zdobędziesz nowych graczy – i to na atrakcyjnych warunkach!

Jak działa reklama prywatnego serwera CS2 na BoostProject.pro?

 1. Kontaktujesz się z administracją i pokazujesz im twój projekt.
 2. Po wstępnej weryfikacji zawieracie umowę, dzięki której płacisz tylko za graczy, których serwis zachęcił do przetestowania twojego serwera.
 3. Część z przekazanej kwoty zostanie przeznaczona na nagrody dla najbardziej aktywnych graczy.


Dzięki temu nie tylko reklamujesz swój serwer, ale faktycznie przyciągasz do niego graczy, którzy będą chcieli zostać na dłużej.

Przekonaj się, jakie to proste – skontaktuj się z BoostProject.pro i tchnij w twój serwer nowe życie!

BoostProject.pro – najlepsze polskie serwery CS2 w jednym miejscu!

Po testach BoostProject.pro można stwierdzić jedno – nie ma drugiego takiego miejsca w sieci, które zapewniałoby graczom i administratorom serwera równie atrakcyjną ofertę. Jeśli jesteś fanem CS2, to strona, na którą musisz zajrzeć!

Sprawdź, a z pewnością nie pożałujesz. W końcu każdy chciałby regularnie otrzymywać skiny wyłącznie za grę, prawda? Na BoostProject w końcu jest to możliwe!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.