Top 3 najlepszych wtyczek Steam dla Google Chrome


1. CSGO Trader – Steam Trading Enhancer

CSGO Trader to rozszerzenie dla przeglądarki Google Chrome, które umożliwia wygodne handlowanie itemami z Counter-Strike: Global Offensive. Wtyczka pozwala na łatwe porównywanie cen, automatyzacje ofert wymiany, szybkiej ocenie czy wymiana jest dla nas opłacalna. Idealna wtyczka dla osób, które dużo wymieniają się itemami. Osobiście wtyczka ma dla mnie wszystkie potrzebne opcje, być może dlatego, że została stworzona przez tradera.

2. Augmented Steam

Absolutny must have dodający mnóstwo przydatnych opcji podczas używania steam’a. Wtyczka dodaje nowe funkcje, takie jak: oszacowanie ceny gry w oparciu o historię cen, informacje o grach i dlc, które już masz, a także o tych, które nie są już dostępne do kupienia. Dodatkowo wtyczka wyświetla wszystkie twoje gry i dlc, które są dostępne do pobrania na stronie Steam, a także umożliwia łatwe dodawanie i usuwanie gier z listy życzeń. Augmented Steam umożliwia również łatwe porównywanie cen gier na różnych platformach i sklepach cyfrowych. Wszystko to tworzy wygodne i użyteczne narzędzie dla graczy, którzy chcą korzystać z platformy Steam w pełni.

3. Steam Inventory Helper

Jedna z najbardziej popularnych wtyczek. Osobiście wole bardziej połączenie CSGO Trader + Augmented Steam niż SIH. Steam Inventory Helper to rozszerzenie dla przeglądarki Google Chrome, które umożliwia wygodne zarządzanie swoimi przedmiotami z gier na platformie Steam. Wtyczka umożliwia łatwe sortowanie i filtrowanie swoich skórek i przedmiotów, co pozwala na łatwe znalezienie tego, czego szukasz. Poza tym wtyczka umożliwia łatwe przeglądanie i porównywanie cen itemów na rynku Steam, co pozwala na śledzenie rynku. Wtyczka ułatwia również wymiany pomiędzy graczami.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.